fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

РІШЕННЯ

Компанія Cossack Labs була заснована в 2014 році командою експертів з безпеки і криптографії щоб дозволити сучасним технологічним підприємствам знизити зростаючі ризики кібербезпеки без шкоди для зручності використання і гнучкості їх рішень.

Cossack Labs створює інструменти безпеки, які запобігають витоку конфіденційних даних, захищають інформацію клієнтів і дозволяють компаніям дотримуватися правил регулювання безпеки даних.

Продукты компании обеспечивают полную защиту жизненного цикла данных в удобном форм-факторе и заботятся о шифровании, управления ключами, контроль доступа, обнаружения вторжений и логирования, что позволяет клиентам сосредоточиться на собственном бизнесе, создавая свои продукты с уверенностью, что безопасность данных под контролем.

Інновації Cossack Labs засновані на одному переконанні: сучасний підхід до безпеки може мати набагато більший вплив на ризики кібербезпеки, адаптуючи фундаментальні методи до практичних випадків використання. Це дозволяє клієнтам витрачати менше часу, грошей і зусиль на свою безпеку і більше - на власні інновації та розвиток.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Компанія A10 NetworksКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LepideКомпанія Fox ITКомпанія LabyrinthКомпанія Panda SecurityКомпанія NetBrainКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
ka_GEGeorgian
ru_RURussian ukUkrainian ka_GEGeorgian