fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Компанія iIT Distribution починає дистрибуцію рішень CrowdStrike на території України. Реліз

Компанія iIT Distribution починає дистрибуцію рішень CrowdStrike на території України.

Компанія iIT Distribution оголошує про початок співпрацю з CrowdStrike – світовим лідером в області захисту кінцевих пристроїв. Головне рішення CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою в галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв. Falcon заснована на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози. Платформа за лічені хвилини забезпечує захист у реальному часі, а ефективні алгоритми штучного інтелекту дозволяють побачити результат вже з першого дня використання. Хмарна інфраструктура і архітектура усувають складність у роботі з різними додатками, забезпечують керованість та швидкість рішення. Платформа CrowdStrike Falcon гнучка та масштабована і включає в себе різноманітні модулі для захисту cloud-простору та локальних мереж з різними кінцевими пристроями (ноутбуки, ПК, сервери, пристрої IoT). Кожен модуль доступний на платформі Falcon реалізований за допомогою єдиної хмарної консолі управління та єдиного агента для кінцевого пристрою.

МОДУЛІ РІШЕННЯ:

  • Falcon Prevent – NGAV що поєднує найефективніші технології запобігання з повною видимістю атаки.
  • Falcon Insight – EDR що забезпечує постійну та всеосяжну видимість кінцевих пристроїв, яка охоплює виявлення, реагування та розслідування, щоб гарантувати що нічого не пропущено, а можливі порушення припинено.
  • Falcon Device Control – надає повну видимість використання USB приладів.
  • Falcon Overwatch – це механізм виявлення людських загроз, який працює як частина вашої команди, невпинно шукаючи та зупиняти найскладніші приховані загрози.
  • Falcon Discover – рішення з ІТ гігієни яке дозволяє в режимі реального часу визначати несанкціоновані системи та програми у вашому оточенні, а також швидко виправляти проблеми для покращення загального стану безпеки.
  • Falcon Spotlight – продукт для оцінки вразливостей який допомагає організаціям знаходити, визначати пріоритети та виправляти вразливості раніше ніж вони призводять до порушень.
  • Falcon X - автоматичне розслідування інцидентів та прискорення сортування оповіщень і реагування.
  • Falcon Search Engine - поєднання швидкого та всебічного пошуку зловмисного програмного забезпечення з CrowdStrike Falcon Intelligence ™ дає аналітикам (SOC) значну перевагу для випередження зловмисників.
  • Falcon Sandbox - проводить глибокий аналіз невідомих загроз, збагачує результати даними розвідки про загрози та надає надійні індикатори компрометації (IOCs), що дозволяє краще розуміти складні атаки.

«Ми пишаймося, що розпочали роботу з компанією CrowdStrike, яка є лідером у галузі захисту кінцевих пристроїв, коментує Юрій Гатупов, директор компанії iIT Distribution. – Рішення компанії CrowdStrike раніше не були представлені в Україні, тому наше першочергове завдання - розказати про переваги та цінність даного продукту. На сьогоднішній день традиційні засоби захисту кінцевих пристроїв мають сліпі зони, які роблять їх нездатними бачити і зупиняти складні загрози. Рішення CrowdStrike Falcon постійно відстежує всі дії на кінцевих пристроях та аналізує дані у режимі реального часу, щоб автоматично ідентифікувати будь-які загрози. Це дозволяє виявляти та блокувати складні загрози на самому початку їх виникнення. Вся активність кінцевих пристроїв аналізується на платформі CrowdStrike Falcon, тому спеціалісти з безпеки можуть швидко розслідувати інциденти та реагувати на випередження новим загрозам».

Команда iIT Distribution готова надати вам весь перелік дистриб’юторських сервісів для Партнерів та допомогу кінцевим користувачам у технічному ознайомленні, впроваджені, та експлуатації.

Запрошуємо до співпраці!

Назад

ka_GEGeorgian
ru_RURussian ukUkrainian ka_GEGeorgian