fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Система зберігання даних корпоративного класу з масштабованим до декількох петабайт обсягом — ваша конкурентна перевага

Завантажити PDF

Система зберігання даних корпоративного класу InfiniBox перевершує рівень продуктивності all-flash, забезпечує високу доступність при роботі зі змішаними навантаженнями та дозволяє нарощувати місткість до декількох петабайт. Знімки, створені без зниження продуктивності системи, і реплікація даних за схемою «активний/активний» значно підвищують гнучкість бізнесу. InfiniBox дозволяє ІТ-відділам організацій і постачальникам хмарних послуг перевершувати цільові показники, встановлені в угодах про рівень обслуговування, а також здешевити й спростити операції зберігання в системах, місткість яких можна збільшувати до кількох петабайт.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Справді інноваційний та ефективний алгоритм керування кеш-пам'яттю (Neural Cache) в поєднанні з ефективним розміщенням даних забезпечує високу пропускну здатність із затримками мікросекундного рівня. Підтримка технологій NVMe-oF і Storage Class Memory (SCM) дозволяє зберегти конкурентні переваги InfiniBox в залежності від розширення інфраструктур замовників.

ПЕТАБАЙТИ ОБСЯГУ

Виключно ефективне «тонке» виділення ресурсів (thin provisioning), безперервне вивільнення простору і стиснення даних «на льоту» дозволяють максимально використовувати обсяг системи, що займає до однієї стійки висотою 42U, розширюється до 8 ПБ і більше (ефективна місткість), може об'єднуватися з іншими системами й відрізняється високою економічною ефективністю.

ВИСОКА ДОСТУПНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Надiйна архітектура InfiniBox у поєднанні з нашою патентованою технологією розміщення даних InfiniRaid і предиктивним аналізом несправностей забезпечують найвищу в галузі доступність даних і можливість модернізації без зупинки системи. Резервування апаратних компонентів InfiniBox за схемою N + 2 дозволяє системі швидко відновлюватися після відмови будь-якого компонента.

ГНУЧКІСТЬ І БЕЗПЕРЕРВНІСТЬ БІЗНЕСУ

Знімки займають мінімум простору, при їх створенні продуктивність системи не знижується; вони спрощують захист даних, прискорюють процес розробки, покращують контроль якості та дозволяють створювати практично нескінченну кількість копій ваших даних. Засоби синхронної/асинхронної реплікації та реплікація даних за схемою «активний/активний» забезпечують максимально високий рівень доступності даних і безперервності бізнесу, а також швидкість відновлення даних після збою.

ПРОСТЕ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

Хмарний аналітичний інструмент InfiniVerse здійснює моніторинг, створює звіти, оцінює стан клієнтської системи Infinidat і прогнозує вплив змін інфраструктури на продуктивність. Для управління елементами використовується інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс InfiniBox на основі HTML5, який спрощує виконання складних операцій. RESTful API та функціональний інтерфейс командного рядка допомагають автоматизувати складні завдання. Функціональність Quality of Service спрощує управління рівнями обслуговування для різних користувачів, робочих навантажень і томів.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА ІНТЕГРАЦІЯ

InfiniBox надає можливість інтеграції з інтерфейсами багатьох додатків, платформ віртуалізації, баз даних та систем резервного копіювання. Завдяки виключно швидкій та інтуїтивно зрозумілій системі підключення і конфігурування Host PowerTools, процеси керування, які раніше займали кілька днів, тепер виконуються за лічені секунди!

Корпоративне сховище петабайтного масштабу як конкурентна перевага

Замовники Infinidat можуть спокійно консолідувати цілі ряди корпоративних СЗД в єдиній системі InfiniBox, десятикратно зменшуючи займану площу і вартість мережевих портів. InfiniBox запобігає неконтрольованому зростання масивів і файлових систем, дозволяючи групам експлуатації та планування ресурсів використовувати ефект масштабу, створюваний уніфікованими пулами сховищ, чия місткість порівнянна з можливостями ЦОД. Гнучко регульована програмними засобами якість обслуговування і характерна для мейнфреймів надійність гарантують, що ключові бізнес-додатки будуть безперебійно працювати в паралельно з додатками, використовуваними для розробки й тестування, в захищеній, що масштабованій і ефективній інфраструктурі зберігання.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

В основі InfiniBox лежить Neural Cache - алгоритм машинного навчання, який враховує історичні зв'язки між розділами даних, отриманих системою з початку використання. Спостерігаючи весь мережевий трафік, що йде до системи зберігання, Neural Cache аналізує історію операцій введення / виводу, знаходить кореляції в патернах доступу до даних і відразу починає прогнозувати майбутні запити введення / виведення, залишаючи їх в кеші. Оскільки більшість запитів вводу / виводу обслуговуються прямо з ОЗУ (де затримка більш ніж в 100 разів менше, ніж у флеш-пам'яті), на InfiniBox будь-який додаток буде працювати швидше, ніж на традиційних all-flash масивах.

Доступ до петабайтного набору даних за частки мілісекунди радикально прискорює цифрову трансформацію в будь-якій галузі, будь то генна інженерія, точна медицина, навчання безпілотних транспортних засобів та створення ігор у віртуальній реальності, банківська діяльність або виявлення шахрайства.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Безпрецедентна надійність InfiniBox починається з апаратного та програмного резервування. Кожен компонент в тракті даних резервується за схемою N + 2. Крім того- найбільша та досконала в світі лабораторія забезпечення якості СГД (> 150 ПБ). Замовник може спати спокійно, знаючи, що кожен компонент його системи ретельно інтегрується, перевіряється і тестується до надходження до нього в ЦОД і що його СГД буде без перерви працювати протягом всього свого життєвого циклу.

ka_GEGeorgian
ru_RURussian ukUkrainian ka_GEGeorgian