fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

NetBrain Hybrid Network Visibility

NetBrain Hybrid Network Visibility

Наскрізна видимість для гібридної мережі завдяки NetBrain Hybrid Network Visibility: щоб, ІТ-спеціалісти могли забезпечити стабільний рівень безвідмовної роботи середовищ, їм потрібна краща видимість для реагування на проблеми в гібридній інфраструктурі. У великих та динамічних середовищах застарілі підходи до роботи з документацією не працюють – потрібно використовувати автоматизацію.


Видимість для будь-якої мережі

NetBrain виявляє та декодує всю гібридну інфраструктуру, щоб дозволити вам автоматично наскрізно відобразити мережу, дозволяючи управляти нею з одного інтерфейсу.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Динамічна карта потоку додатків через гібридну мережу

Традиційна мережа

Видимість для традиційних локальних / глобальних мереж та центрів обробки даних

За допомогою NetBrain ви динамічно візуалізуєте кожен аспект вашої традиційної мережі - центр обробки даних, кампус або глобальну мережу - на рівнях layer-3 та layer-2.

Cisco ACI

Видимість для Cisco ACI

NetBrain допомагає візуалізувати вашу інфраструктуру ACI з кількох ракурсів, overlay та underlay, а також програмно-орієнтований ландшафт. Це дозволяє всій IT-команді налаштовувати ACI та усувати несправності, а не лише архітекторам, які спроектували ACI.

VMWare NSX

Видимість для VMWare NSX

NetBrain допомагає командам візуалізувати інфраструктуру NSX та відобразити взаємозв'язок між мережею та віртуальними машинами,. Віртуальні машини та мережеві команди нарешті працюють скоординовано.

SD-WAN

Видимість для програмного-визначненогоя WAN

WAN зазнав багато змін - від технології Frame Relay до MPLS та IPSec VPN. Зараз SD-WAN швидко набуває популярності. За допомогою NetBrain можна легко динамічно картографувати свою глобальну мережу незалежно від того, яку саме технологію ви використовуєте.

Public Cloud

Видимість для Public Cloud

Коли виникає проблема з хмарним додатком, часто важко визначити причину. Працюючи з гібридною хмарою часто важко відповісти на запитання "в якій саме мережі проблема?" NetBrain допомагає ІТ-командам уникнути такої проблеми, забезпечуючи видимість у всій спільній мережі.

End-to-End видимість для гібридних мереж

Видимість з будь-якої перспективи

Для вирішення різних завдань необхідні різні типи видимості. Якщо ви вирішуєте проблеми із повільним додатком, вам потрібно знати шлях, який він проходить по мережі. Для оцінки проекту вам може знадобитися візуалізація конфігурації маршрутизації або стану BGP peers. Для перевірки безпеки, можливо, вам доведеться перевірити трафік фільтрація. Пошук відповідей за допомогою CLI є неефективним та трудомістким.

Незалежно від того, яким є ваше запитання, NetBrain допоможе вам візуалізувати вірну відповідь. Динамічні карти NetBrain є ефективним інтерфейсом користувача для візуалізації практично будь-яких даних, що мають відношення до поточних завдань IT-спеціалістів.

Візуалізуйте хот-спот та аномалії продуктивності в режимі реального часу. Традиційні мережеві діаграми показують, якою була мережа, а не її поточний стан. Для отримання актуальної інформації, такої як статистика інтерфейсу або використання пристрою, доводиться вручну залогінюватись на кожен з пристроїв. Шаблони перегляду даних NetBrain візуалізують всі ці дані автоматично - для кожного пристрою на мережевій карті

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Візуалізуйте намір дизайну. Для оцінки проекту, оновлення мережі або усунення несправностей вам потрібно знати конфігурацію та базовий дизайн для таких технологій, як динамічна маршрутизація, балансування навантаження, QoS тощо. За допомогою NetBrain Data Views можна легко вмикати та вимикати деталі конфігурації на рівні пристрою та інтерфейсу, мінімізуючи час, витрачений на пошук цієї інформації через CLI.

ka_GEGeorgian
ru_RURussian ukUkrainian ka_GEGeorgian