fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Реліз

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією Instana – лідируючим розробником full stack рішень для моніторингу додатків та інфраструктури мікросервісів, контейнерів, Kubernetes та OpenShift. В рамках дистриб’юторської угоди, команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію і просування рішень компанії Instana на території України.

Instana - це повністю автоматичне рішення для моніторингу продуктивності додатків (APM), яке дозволяє легко візуалізувати та керувати ефективністю ваших бізнес-додатків та сервісів. Це єдине рішення APM, побудоване спеціально для cloud-native мікросервісних архітектур. Instana використовує автоматизацію та AI для моментальної доставки важливої для DevOps інформації. Для розробників технологія Instana AutoTrace ™ автоматично фіксує контекст, відображаючи всі ваші програми та мікросервіси без потреби в постійному додатковому налаштуванні.

Основні відмінності Instana від інших засобів моніторингу:

  • продукт від початку розроблений для моніторингу додатків у динамічному мікросервісному середовищі (Kubernetes, OpenShift та інші)
  • один агент на хост дає автоматичне виявлення сотень підтримуваних систем і компонентів програм (без плагінів і додаткових налаштувань)
  • постійне виявлення нових сервісів
  • автоматичний збір метрик (не потрібно постійно описувати вручну)
  • автоматичний збір трейсів кожної транзакцій для 10 мов (end to end)
  • автоматична побудова залежностей компонентів
  • автоматичний алертінг проблем (не потрібно налаштовувати пороги чутливості)
  • автоматичне виявлення root cause проблем з додатками та інфраструктурою

«Ми раді розпочати працювати з компанією Instanta. На сьогоднішній день на ринку представлено багато рішень з моніторингу, але продукт компанії Instanta дійсно відрізняється від інших - здатністю автоматично виявляти і контролювати постійно мінливу інфраструктуру яку використовують сучасні додатки, особливо коли мова йде про запуск контейнерних мікросервісів. Рішення спеціально побудоване для автоматичної каталогізації та контролю всіх складових сучасної інфраструктури мікросірвісів. Ця властивість і стала важливим чинником для нас — завдяки Instanta наші замовники тепер мають можливість отримувати повністю перевірене та ефективне рішення для проведення професійного моніторингу додатків та інфраструктури» – зазначив Директор компанії iIT Distribution, Юрій Гатупов.

Команда iIT Distribution готова надати вам весь перелік дистриб’юторських сервісів для Партнерів та допомогу кінцевим користувачам у технічному ознайомленні, впроваджені, та експлуатації.

Запрошуємо до співпраці!

Назад

ka_GEGeorgian
ru_RURussian ukUkrainian ka_GEGeorgian