fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Забезпечення кібербезпеки для віддалених користувачів Акція

Забезпечення кібербезпеки для віддалених користувачів

З огляду на авральний характер впровадження віддаленої роботи, більшість компаній не мало ні часу, ні можливості якісно підготуватися до такого роду змінам. Питання безпеки вирішувалися за залишковим принципом і багато зробили в цьому напрямку тільки базові речі, такі як захист з'єднань з корпоративною мережею за допомогою VPN. Цього категорично недостатньо - реквізити доступу через VPN можуть бути вкрадені зловмисниками або користувач може підключитися з інфікованого пристрою, поставивши під загрозу активи компанії, навіть не усвідомлюючи цього.
Тому дуже важливо, щоб комп'ютер, який намагається підключитися до корпоративної мережі, був захищений. У ситуації, що склалася, для цього якнайкраще підходять хмарні рішення від Panda Security. Дані рішення легко впроваджувати і обслуговувати -для їх роботи може встановлюватися без окремої інфраструктура. Panda Security дозволяє в найкоротші терміни забезпечити безпеку всіх кінцевих пристроях, розташованих як в офісі, так і за його межами.

Три причини використовувати Panda Fusion 360:

 • Рішення є хмарним і не вимагає часу і ресурсів для розгортання в корпоративній мережі. Хмарна консоль управління дозволяє через лічені години отримати видимість всіх процесів на всіх кінцевих пристроях, які знаходяться за межами захищеного периметра. Вам достатньо просто переконатися в тому, що агент Panda був встановлений на кінцевому хості.
 • Крім функцій захисту кінцевої точки, продукт також надає можливості комплексного RMM-рішення (Remote Monitoring and Management) для централізованого і віддаленого управління, контролю і обслуговування корпоративних мереж, пристроїв та ІТ-інфраструктури.
 • Передплату на використання продукту можна придбати на термін від одного місяця. Чому це зручно - задумайтеся над питанням, що ви будете робити з рішеннями, які придбали для забезпечення віддаленої роботи співробітників, коли карантин закінчитися. З Panda ви можете не витрачати зайві кошти, а оплатити тільки той період часу, на який вам необхідно дане рішення.

Panda Security допоможе вирішити завдання щодо забезпечення віддаленої роботи співробітників:

Panda Adaptive Defense 360 - являє собою інтеграцію двох хмарних рішень Panda, які при необхідності можна придбати окремо. Функції EPP виконує одне з кращих в своєму класі рішень Panda Endpoint Protection Plus, яке пропонує просту і централізований захист, засновану на профілях, систему відновлення, звіти і моніторинг в реальному часі, централізований контроль пристроїв і веб-моніторинг з URL-фільтрацією. Для боротьби з цілеспрямованими атаками і погрозами «нульового дня» використовуються можливості вирішення Panda Adaptive Defense, яке представляє собою хмарний сервіс EDR, здатний безпомилково класифікувати кожен додаток, запущене на комп'ютерах підприємства, дозволяючи запуск тільки легітимних програм.

Panda System Management - це комплексне RMM-рішення (Remote Monitoring and Management) для централізованого і віддаленого управління, контролю і обслуговування корпоративних мереж, пристроїв та ІТ-інфраструктури. Продукт дозволяє організувати управління, моніторинг, інвентаризацію, віддалену підтримку і звітність для ноутбуків, мобільних телефонів і планшетів, які знаходяться за межами захищеного периметра і часто є особистими девайсами користувачів.

Panda Fusion 360 - бандл PАD360 + PSM


З питань організації презентації, демонстрації можливостей рішень і консультацій звертайтеся, будь ласка, до Юрія Гатупову:
моб .: +380 50 353 00 80
e-mail: [email protected]

Запрошуємо до співпраці!

Назад

Panda Email Protection

Panda Email Protection

Panda Email Protection - це керований веб-сервіс фільтрації корпоративної пошти, що гарантує 100% -вий захист корпоративної пошти від вірусів, а також захист від спаму і небажаного контенту. Сервіс гарантує цілісність пошти, її конфіденційність і безперервність доступності.

Panda Email Protection - це керований веб-сервіс фільтрації корпоративної пошти, що гарантує 100% -вий захист корпоративної пошти від вірусів, а також захист від спаму і небажаного контенту. Сервіс гарантує цілісність пошти, її конфіденційність і безперервність доступності.

Основні функції Panda Email Protection

 • захист від вірусів та інших шкідливих програм
 • захист від спаму
 • фільтрація контенту
 • цілісність пошти
 • адаптивність до корпоративної політики безпеки
 • інформація про загрози в режимі реального часу
 • 100% керований сервіс

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Надійний захист

Email Protection використовує всю міць колективного розуму для надання проактивного захисту з хмари, забезпечуючи найвищий рівень виявлення відомих і невідомих шкідливих програм і загроз у вхідному і вихідному поштовому трафіку.

Мінімальні витрати й споживання ресурсів

Рішення доступне в вигляді хмарного сервісу, а тому не потребує інвестицій в інфраструктуру або спеціалізований персонал. Використовує спеціальні технології для зниження обсягів використання ресурсів й смуги пропускання каналу зв'язку без початкових вкладень.

Легкість використання і обслуговування

Можна керувати безпекою в будь-який час з будь-якого місця через веб-консоль управління. Установка не вимагає зусиль, а оновлення є автоматичними та прозорими для користувачів.

Безперервний ретельний моніторинг

Панель інструментів надає адміністраторам динамічне уявлення про статус системи та роботі фільтрації в різні проміжки часу. Автоматизовані звіти показують докладні зведенні дані про мережеву активність і дозволяють адміністраторам фільтрувати інформацію за запитом.

Інформація про загрози в режимі реального часу: рішення дає адміністраторам динамічне уявлення про статус системи та роботу фільтрації в різні проміжки часу.

ФУНКЦІЇ РІШЕННЯ

Захист від вірусів та інших шкідливих програм

Захист від вірусів та інших шкідливих програм

Використовує всю міць колективного разуму для надання проактивного захисту з хмари, забезпечуючи найвищий рівень виявлення відомих і невідомих шкідливих програм і загроз у вхідному і вихідному поштовому трафіку.

Захист від спаму

Захист від спаму

Набір антиспамових технологій і репутаційних списків дозволяє надійно захистити корпоративну пошту від спаму.

Фільтрація контенту

Фільтрація контенту

Набір правил і винятків в контент-фільтрі дозволяє максимально точно налаштувати фільтрацію вмісту вхідної та вихідної пошти.

Цілісність пошти

Цілісність пошти

У разі збою поштового сервера клієнта, рішення продовжує отримувати і зберігати пошту протягом 4 днів. Користувачі можуть приймати та відправляти свої листи за допомогою функції веб-пошти. Резервне копіювання пошти до 15 днів.

Адаптивність до корпоративної політики безпеки

Адаптивність до корпоративної політики безпеки

Дозволяє максимально точно та ефективно налаштовувати профілі безпеки за доменом, компанією або користувачем за допомогою опцій відповідних до корпоративної політики безпеки.

100% керований сервіс

100% керований сервіс

Вся інфраструктура розташована в хмарі, де адміністратори і користувачі можуть здійснювати налаштування необхідних опцій безпеки і фільтрації. Не потрібні початкові інвестиції в інфраструктуру і персонал. Вся вхідна (і при необхідності виходить) пошта проходить через захищені хмарні дата-центри, де вона ретельно фільтрується і доставляється кінцевим користувачам.

Рішення являє собою хмарною SaaS-сервіс з хмарної консоллю централізованого управління. Додатково кінцевим користувачам доступний локальний повідомник з інтерфейсом прямого доступу до вхідної веб-пошти, спамового карантину і призначених для користувача налаштувань опцій фільтрації та безпеки (при відповідному дозволі адміністратора).

Panda Systems Management

Panda Systems Management

Panda Systems Management - це хмарний веб-сервіс для управління, контролю і підтримки всіх ІТ-пристроїв у Вашій організації незалежно від того, чи знаходяться вони в офісі або за його межами. Завдяки простоті використання за рахунок встановлених налаштувань, практично не потрібно додаткового навчання.

Завантажити PDF

Panda Systems Management - це хмарний веб-сервіс для управління, контролю і підтримки всіх ІТ-пристроїв у організації незалежно від того, чи знаходяться вони в офісі або за його межами. Простата використання завдяки встановленим налаштуванням, практично не потребує додаткового навчання. В результаті цього IT-інфраструктура підприємства працює точно за планом.

Основні функції Panda Systems Management

 • Управління пристроями за допомогою локального агента і без агента
 • Моніторинг роботи пристроїв, система попереджень
 • Автоматизація завдань, власні сценарії
 • Управління патчами
 • Централізоване та віддалене впровадження ПО
 • Віддалений доступ до пристроїв
 • Управління мобільними пристроями (MDM)
 • Вбудований каталог компонентів
 • Система тікетів

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Можливість контролювати ІТ: управління активами

• 100% видимість керованих Вами пристроїв
• контролюйте ваше IT-оточення і зміни у ньому
• контролюйте встановлене та використовуйте апаратне і програмне забезпечення

Можливість спростити та централізувати управління ІТ

Можливість керувати ІТ-активами з єдиної веб-консолі, володіючи всією інформацією і інструментами:
• хмарне рішення: не потрібна інфраструктура
• можливо керувати Вашими пристроями незалежно від їх розташування в будь-який час з будь-якого місця
• просте управління рішенням, швидке впровадження продукту

Віддалене і централізоване управління пристроями

Управління пристроями здійснюється за допомогою ультралегкого агента для Windows, Linux, Mac OS X, Android і iOS. Також можливе управління принтерами і іншими мережевими пристроями (роутери, свитчи та ін.) Без використання локального агента через SNMP, VMWare ESXi (з клієнтом vSphere) і MS Hyper-V.

Швидкі завдання та сценарії

Можливість створення своїх власних сценаріїв або завантаження готових сценаріїв з магазину компонентів ComStore, які можна змінювати відповідно до Ваших потреб. Планування їх виконання або налаштування їх автоматичного запуску як реакція на певні попередження.

Чому обирають System Management?

 • Вивільнює ресурси IT-команди для реалізації більш важливих проектів
 • Дозволяє вирішувати проблеми проактивно
 • Полегшує підтримку нових технологій і адаптацію BYOD

Panda Adaptive Defence 360

Panda Adaptive Defence 360

Panda Adaptive Defense 360 - це більше, ніж корпоративний антивірус: перше і єдине SaaS-рішення, що поєднує в собі можливості захисту комп'ютерів і мобільних пристроїв (EPP), а також технології виявлення та реагування на цілеспрямовані атаки, захисту від шифрувальників, невідомих загроз і вразливостей "нульового дня" (EDR). Рішення дозволяє автоматизувати вирішення питань, знижуючи навантаження на ІТ.

Завантажити PDF

Panda Adaptive Defense 360 ​​- це інноваційне корпоративне хмарне рішення інформаційної безпеки для ПК, ноутбуків, серверів, пошти Exchange і мобільних пристроїв Android. Воно автоматизує процеси запобігання, виявлення, стримування і реагування на будь-які існуючі або потенційні складні атаки, невідомі загрози, шифрувальники, фішинг, експлойти, що працюють в пам'яті, і атаки, які не використовують шкідливе ПО, як всередині, так і зовні корпоративної мережі.

Рішення відрізняється від аналогічних рішень тим, що поєднує в собі широкий спектр традиційних технологій захисту кінцевих пристроїв (EPP) з автоматизованими EDR-можливостями, завдяки двом сервісам під керуванням експертів Panda Security, що надаються як функції рішення:

 • Сервіс 100% класифікації.
 • Сервіс полювання за погрозами Threat Hunting і розслідування атак та інцидентів (THIS).

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Спрощує і мінімізує витрати на розширену і адаптивну безпеку

 • Керовані сервіси знижують витрати на експертів. Немає помилкових спрацьовувань, немає додаткових обов'язків.
 • Керовані сервіси автоматично навчаються на загрозах - не потрібен час на налаштування вручні.
 • Максимальна запобігання на кінцевих пристроях. Майже нульові операційні витрати.
 • Не потрібно встановлювати, налаштовувати та обслуговувати локальну інфраструктуру управління.
 • Легкий агент і хмарна архітектура - немає впливу на продуктивність кінцевих пристроїв.

Автоматизує та скорочує час виявлення (Dwell Time)

 • Запобігає запуск загроз, невідомого шкідливого ПО, шифрувальників і фішингу.
 • Виявляє і блокує шкідливу активність в пам'яті (експлойти) до того як вони можуть завдати шкоди.
 • Виявляє шкідливі процеси, які невидимі для традиційних превентивних засобів.
 • Виявляє і блокує хакерські техніки і процедури.

Автоматизує і скорочує час для аналізу і розслідування

 • Автоматичне і прозоре відновлення
 • Оперативне відновлення нормальної роботи кінцевого пристрою
 • Видимість зловмисників і розуміння їх дій, що прискорює процес розслідування
 • Допомагає скоротити поверхню атаки. Підвищує рівень безпеки

Спрощує і мінімізує витрати на розширену і адаптивну безпеку

 • Керовані сервіси знижують витрати на експертів. Немає помилкових спрацьовувань, немає додаткових обов'язків
 • Керовані сервіси автоматично навчаються на погрози. Не потрібно час на ручні настройки
 • Максимальне запобігання атак на кінцевих пристроях. Майже нульові операційні витрати
 • Не потрібно встановлювати, налаштовувати та обслуговувати локальну інфраструктуру управління
 • Легкий агент і хмарна архітектура - немає впливу на продуктивність кінцевих пристроїв

Автоматизована і централізована розширена безпеку

ФУНКЦІЇ РІШЕННЯ

Традиційні превентивні технології:

Традиційні превентивні технології:
 • Персональний або керований фаєрвол. IDS
 • Контроль пристроїв і контроль додатків
 • Постійний захист від шкідливого ПЗ і перевірка за запитом
 • Керовані білі / чорні списки. колективний розум
 • Попередня евристика
 • Контроль веб-доступу
 • Антиспам і антифішинг
 • Антітамперінг
 • Поштовий контент-фільтр
 • Відновлення і відкат

Технології розширеного захисту

Технології розширеного захисту
 • EDR: безперервний моніторинг активності кінцевих пристроїв
 • Запобігання виконання невідомих процесів
 • Хмарне Машинне навчання поведінки для класифікації ВСІХ невідомих процесів (APT, шифрувальники, руткіти ...)
 • Хмарна пісочниця в реальних середовищах
 • Поведінковий аналіз і виявлення IoA (скрипти, макроси ....).
 • Автоматичне виявлення і реагування на експлойти в пам'яті
 • Керований Threat Hunting для атак, які не використовують шкідливе ПО

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

“Дистанційна робота в період карантину. Поради для захисту віддалених комп’ютерів”.

Panda Security є одним з найвідоміших виробників антивірусів у світі та має відмінну репутацію. Рішення допоможуть захистити ваш комп'ютер і пристрої, захистити вашу конфіденційність і навіть оптимізувати продуктивність ваших пристроїв. Також рішення Panda доступний для самих популярних операційних систем, що робить його відмінним вибором, якщо ви хочете захистити більш ніж один пристрій. Якщо ви шукаєте надійний захист з рядом відмінних додаткових можливостей, то Panda - це кращий вибір для вас.

Питання, які були розглянуті на вебінарі:

 • Повноцінний захист даних в хмарі - важливий аспект інформаційної безпеки
 • Класифікація даних -опція чи нагальна потреба?
 • Цифровий відбиток - унікальна технологія що гарантує відсутність помилкових спрацювань

Panda Adaptive Defense 360 інтегрує в рамках єдиного рішення традиційні технології захисту з інноваційними технологіями запобігання, виявлення та автоматичного реагування на складні і невідомі кіберзагрози.

Наші сертифікати

Panda Adaptive Defence

Panda Adaptive Defence

Корпоративне EDR-рішення з опціями розширеного захисту, здатне виявляти та запобігати складні і невідомі загрози та атаки на кінцеві пристрої, а також відновлювати їх під час та після атаки. Є додатковим рівнем захисту для поточного корпоративного рішення інформаційної безпеки.

Panda Adaptive Defence - це корпоративне EDR-рішення з опціями розширеного захисту, здатне виявляти і запобігати складні і невідомі загрози та атаки на кінцеві пристрої, а також відновлювати їх під час та після атаки. Є додатковим рівнем захисту для поточного корпоративного рішення інформаційної безпеки.
Panda Adaptive Defence здатне точно класифікувати кожен активний додаток у вашій компанії, дозволяючи запуск тільки легітимним.

Робота рішення заснована на трьох принципах:

 • безперервний моніторинг додатків на комп'ютерах і серверах компанії.
 • автоматична класифікація з використанням технік машинного навчання на хмарній платформі Великих даних.
 • технічні експерти Threat Hunting, що аналізують додатки, які були класифіковані автоматично, щоб точно знати поведінку всіх програм, запущених у корпоративних системах.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Максимальний рівень захисту від складних і невідомих атак

 • Захист комп'ютерів і серверів з Windows від невідомих і складних загроз і атак: шифрувальників і експлойтів, APT, безфайлових атак, атак черезлегітимне програмне забезпечення, Powershell і RDP, спрямованих атак та ін.
 • Експертна інформація для аналізу загроз, динаміки їх розвитку, виявлення слабких місць в корпоративної безпеки та ін.
 • Автоматизована система попередження, виявлення, запобігання і реагування на атаки з автоматичними інструментами відновлення.
 • Рішення працює паралельно з поточним корпоративним антивірусом, виступаючи як додатковий рівень захисту від тих загроз, які не виявляються традиційними рішеннями безпеки.

Швидке впровадження і просте управління

 • Швидке, віддалене і централізоване впровадження легкого агента на кінцеві пристрої. Автоматичне виявлення незахищених пристроїв
 • Простота обслуговування: для впровадження рішення не потрібна спеціальна інфраструктура. ІТ-відділ може зосередитися на більш важливих завданнях
 • Інтуїтивно зрозуміла веб-консоль, гнучке управління на основі профілів, політики на рівні груп і пристроїв. Інвентаризація апаратного і програмного забезпечення на кінцевих пристроях

ФУНКЦІЇ РІШЕННЯ

Гарантований повний і надійний захист

Гарантований повний і надійний захист

Panda Adaptive Defense пропонує два режими роботи:

 • Стандартний режим дозволяє запуск усіх програм, позначених як нешкідливе (goodware), а також додатків, які ще не класифіковані у Panda Security і автоматизованими системами
 • Розширений режим дозволяє запуск тільки нешкідливих процесів (goodware). Ідеальна форма захисту для компаній, яким потрібен "нульовий ризик" безпеки.

Експертна інформація

Експертна інформація

Експертна інформація дає чітке уявлення про всі події, викликані шкідливими програмами, а також динаміку їх розвитку, причинно-наслідковий зв'язок між процесами та подіями з детальними відомостями про дії на кожному етапі (завантаження, копіювання, запуск та ін.). Візуальна інформація дозволяє визначати географію джерела шкідливих підключень, створених файлів та ін, а також дозволяє здійснювати пошук програм з відомими вразливостям, знайденим в корпоративній мережі.

Сумісність з традиційними корпоративними антивірусами

Сумісність з традиційними корпоративними антивірусами

Panda Adaptive Defense може працювати паралельно з традиційними корпоративними антивірусними рішеннями та виконувати роль корпоративного інструменту, здатного блокувати всі типи шкідливих програм, у тому числі спрямовані атаки та загрози «нульового дня», яких традиційні корпоративні антивіруси не в змозі виявляти.

Захист для вразливих операційних систем і додатків

Захист для вразливих операційних систем і додатків

Приблизно 90% шкідливих програм використовують вразливості в таких додатках, як Java, Adobe, Microsoft Office і браузери. Модуль захисту від вразливостей в Adaptive Defense використовує контекстні й поведінкові правила для того, щоб компанії могли працювати в безпечному середовищі, навіть якщо у їх системи відсутні оновлення.

Безперервна інформація про статус мережі

Безперервна інформація про статус мережі

Отримуйте оперативні оповіщення в момент ідентифікації шкідливої ​​програми в мережі разом з докладним звітом про місцезнаходження загрози, та дії виконані шкідливою програмою. Звіти про щоденну роботу сервісу надходитимуть на електронну пошту.

Доступність SIEM

Доступність SIEM

Adaptive Defense інтегрується з SIEM-рішеннями, яким передає докладні дані про активності всіх додатків, запущених в ваших системах. Для клієнтів без SIEM, Adaptive Defense може запропонувати свою власну систему зберігання і управління подіями безпеки для аналізу всієї зібраної інформації у реальному часі.

Ключові аспекти, що забезпечують безперервну видимість пристроїв та аналітику Великих даних:

 • запобігання - блокування додатків і ізоляція систем для запобігання майбутніх атак
 • видимість - відстеження і видимість кожної дії з боку запущених додатків
 • виявлення - спрямовані атаки та загрози «нульового дня» блокуються в реальному часі без сигнатур
 • реагування - експертна інформація для ретельного аналізу кожної спроби атаки

Panda Endpoint Protection Plus

Panda Endpoint Protection Plus

Корпоративне рішення для централізованого захисту робочих станцій, ноутбуків, мобільних пристроїв Android і серверів. Ідеальне для захисту віддалених офісів і мобільних /віддалених співробітників. Просте і швидке впровадження: не потрібна додаткова інфраструктура. Функція URL-фільтрації дозволяє підвищити продуктивність співробітників.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Мультиплатформна безпека

 • Захист від сучасних невідомих загроз: виявлення та блокування шкідливого ПЗ, троянів, фішингу та шифрувальників.
 • Захист для всіх векторів атак: браузери, пошта, файлові системи та зовнішні пристрої, підключені до кінцевих пристроїв.
 • Автоматичний аналіз і лікування пристроїв. Поведінковий аналіз для виявлення відомого та невідомого шкідливого ПЗ.
 • Кросплатформна безпека: системи з Windows, Linux, macOS, Android і віртуальні оточення (VMware, Virtual PC, MS Hyper-V, Citrix). Управління ліцензіями, які належать до постійної та непостійної інфраструктури віртуалізації (VDI).

Просте управління

 • Просте обслуговування: для впровадження рішення не потрібна спеціальна інфраструктура. ІТ-відділ може зосередитися на більш важливих завданнях
 • Просто захищати віддалених користувачів: кожен комп'ютер, захищений Panda Endpoint Protection, зв'язується з хмарою: віддалені офіси та користувачі захищені швидко і легко без додаткової інфраструктури
 • Просто впроваджувати: кілька способів впровадження з автоматичним видаленням антивірусних продуктів конкурентів для швидкого переходу з попередніх рішень
 • Просто управляти: інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс веб-консолі управління з доступом до самих необхідних опцій в один клік.

Легке і просте у використанні корпоративне рішення безпеки комп'ютерів і підвищення продуктивності співробітників

ФУНКЦІЇ РІШЕННЯ

Централізований захист пристроїв

Централізований захист пристроїв

Централізоване управління безпекою та оновленнями продукту для всіх робочих станцій і серверів через звичайний веб-браузер. Можливість керувати захистом всіх Ваших пристроїв з Windows, Linux, Mac OS X або Android через єдину консоль управління.

Захист від шкідливого ПЗ та шифрувальників

Захист від шкідливого ПЗ та шифрувальників

Panda Endpoint Protection Plus аналізує поведінку та хакерські техніки для виявлення і блокування відомих і невідомих шкідливих програм, а також шифрувальників, троянів і фішингу. Крім того, Malware Freezer поміщає виявлені загрози у карантин на сім днів, а у разі помилкового спрацьовування він автоматично відновлює файл з карантину назад в систему.

Моніторинг та веб-фільтрація

Моніторинг та веб-фільтрація

Детальний моніторинг Вашої ІТ-інфраструктури у реальному часі завдяки комплексній і інтуїтивно зрозумілій панелі управління. Веб-фільтрація відстежує активність співробітників і запобігає їх доступ до заборонених сайтів, дозволяючи значно підвищувати їх продуктивність.

Фільтрація спаму, вірусів і контенту

Фільтрація спаму, вірусів і контенту

Panda Endpoint Protection Plus сканує сервери Exchange на віруси, хакерські утиліти і потенційно небажане програмне забезпечення. Підвищує продуктивність і безпеку співробітників, блокуючи спам, фішинг і небезпечні листи.

Централізований контроль пристроїв

Централізований контроль пристроїв

Запобігайте проникненню загроз і втрат даних, блокуючи різні типи пристроїв ( "флешки", USB-модеми, веб-камери, DVD/CD-пристрої та ін.), дозволивши тільки конкретні пристрої та типи дій (блокування доступу, тільки читання, запис), а також блокуючи будь-які дії, які можуть бути ризиковими.

Гнучка і швидка установка

Гнучка і швидка установка

Встановити захист, відправивши по електронну пошту посилання для завантаження або прозоро встановивши на обрані пристрої за допомогою власної утиліти поширення. Доступний MSI-інсталятор, який сумісний зі сторонніми утилітами (ActiveDirectory, Tivoli, SMS та ін.).

Endpoint Protection Plus надає централізований захист усіх Ваших робочих станцій і серверів Windows, Mac і Linux, а також ноутбуків, смартфонів і провідних віртуальних систем. Захист пошти Exchange: антивірус, антиспам і контент-фільтр, URL-фільтрація за категоріями.

ka_GEGeorgian
ru_RURussian ukUkrainian ka_GEGeorgian