fbpx

Наши представительства: 

Заказать обратный звонок

Lepide Data Security Platform

Lepide Data Security Platform

Lepide Data Security Platform - просте та легке у використанні програмне забезпечення, яке надає повну інформацію про те, хто, що, коли, де та про будь-які знайдені зміни. Це програмне забезпечення має можливість генерувати більше ніж 270 вбудованих звітів, які дають інформацію про кожну зміну.

Загрузить PDF

Компания Lepide розробляє платформу захисту даних Lepide Data Security Platform (попередня назва - LepideAuditor). Це рішення для захисту даних що допомагає організаціям вирішувати проблеми зовнішніх загроз, втрати даних та відповідності різноманітним стандартам інформаційної безпеки.

Lepide Data Security Platform допомагає побачити те, що потрібно для виявлення та запобігання внутрішніх загроз, та надає можливість визначити, де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними.

iIT Distribution - официальный дистрибьютор компании , обеспечивает дистрибуцию и продвижение решения на территории Грузии, а также профессиональную поддержку для их проектирования и внедрения.

Основные преимущества РЕШЕНИя

Выявление инсайдерских угроз стало проще

Lepide Data Security Platform допомагає побачити, що необхідно для виявлення і запобігання внутрішніх загроз. Визначити, де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними.

Выявление аномалий в поведении пользователей

Технология обнаружения аномалий помогает определить, когда пользователи вносят изменения в данные, которые могут рассматриваться как аномальные. Когда такие изменения сделаны, возможно получать уведомления в реальном времени или через предварительно определенные отчеты. Также стало проще выявить отдельные аномалии, чтобы дать полное представление о поведении пользователей относительно данных.

Оповещения в режиме реального времени о критических изменения

Критичні зміни, що відбуваються у системах, можуть негативно вплинути на організацію. Якщо їх залишити непоміченими, ці зміни можуть завдати серйозної шкоди репутації та прибутку бізнесу. Lepide Data Security Platform грає важливу роль у виявленні критичних змін в момент їх виникнення. Він відправляє оповіщення в режимі реального часу на електронну пошту та у вигляді push-повідомлень для додатка Lepide Data Security Platform (доступно на всіх смартфонах Android або Apple).

Переконайтеся, що у вас є спосіб виявлення і запобігання внутрішнім загрозам для критично важливих сервісів та додатків

Проактивная мониторинг потенциальных угроз

Багато компаній відчувають вплив внутрішньої загрози тільки після витоку даних, коли вже надто пізно буде що-небудь робити з цього приводу. Єдиний спосіб гарантувати, що цього не станеться, - прийняти проактивну і всебічну стратегію аудиту. Lepide Data Security Platform дозволяє адміністраторам додавати один або кілька примірників об'єктів Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файлових серверів, Office 365 і Dropbox. Рішення забезпечує видимість цих компонентів сервера в масштабах всього підприємства за допомогою єдиної потужної і простої у використанні консолі.

iIT Distribution - официальный дистрибьютор компании , обеспечивает дистрибуцию и продвижение решения на территории Грузии, а также профессиональную поддержку для их проектирования и внедрения.

Первый шаг, который может сделать злоумышленник, - это запрос доступа к критически важных данных. В режиме реального времени вы можете знать, кто обращался к бизнес-файливта папок, а также изменения в них вносили пользователи.
У Lepide Data Security Platform є кілька звітів, які допомагають ідентифікувати спроби доступу користувачів до даних, які зберігаються на Exchange Server, File Server, SQL Server і SharePoint.

ru_RURussian
ka_GEGeorgian ukUkrainian ru_RURussian