fbpx

Наши представительства: 

Заказать обратный звонок

Последние новости

calendar

Новость

08.10.2020

Intelligent IT Distribution приняла участие в Третьем Ежегодном Международном Форуме «Кибербезопасность - Защитим Бизнес, Защитим Государство»

Intelligent IT Distribution приняла участие в Третьем Ежегодном Международном Форуме «Кибербезопасность - Защитим Бизнес, Защитим Государство»

06 жовтня 2020р. в Києві пройшов Третій Щорічний Міжнародний Форум "Кібербезпека - Захистимо Бізнес, Захистимо Державу», в якому компанія iIT Distribution виступила партнером та спонсором. Дякуємо організаторам форуму CIS Events Group та Торгово-промисловій палаті України. Вважаємо, що підтримка таких державних структур, як Рада національної безпеки і оборони України, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України та Кіберполіція говорить про те, що нарешті кібербезпека виводиться на рівень державної стратегії.

gazeta

Конференция

29.09.2020

22:49

iITD - партнер форума "Кибербезопасность - защитим бизнес, защитим страну" 2020

iITD - партнер форума "Кибербезопасность - защитим бизнес, защитим страну" 2020

Україна входить в ТОП-10 країн, які найчастіше ставали ціллю значних та системних кібератак за останні 14 років (Specops, 2020). Тому саме для нашої країни надзвичайно важливими є спільні зусилля уряду та бізнесу, спрямовані на посилення заходів кібербезпеки в Україні. Команда Intelligent IT Distribution (iITD) пишається можливістю виступати партнером такого важливого для України заходу як Третій міжнародний форум “Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо державу”, організатором якого виступає Торгово-промислова палата України. Спікерами конференції є провідні українські та світові експерти галузі кібербезпеки: Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України, Михайло Шмельов, директор Microsoft з питань технологічних стратегій та політик для регіону MultiCountry центральної та східної Європи, др. Олаф Шульц, директор Nokia по співробітництву з ЄС та стратегії Розвитку, Німеччина, Олександр Тимошик, начальник управління інформаційної безпеки, Raiffeizen Bank Aval та ін. Програма форуму складається з пленарного засідання та 5ти міждисциплінарних секцій: Секція 1: Безпечне online середовище - коронавірусний досвід. Секція 2: Кібербезпека не додаток, а продукт вбудований в кожну систему з моменту її створення. Секція 3: Актуальні питання захисту інформації в банківській та фінансовій сфері. Секція 4: Технології та закон: скореговані кроки цифрової трансформації. Секція 5: Просвіта як основа формування нової культури поведінки у кіберпросторі. Просимо звернути особливу увагу на доповідь «Прихована загроза - найнеочікуваніші точки витоку інформації» (доповідач - Олександр Погребний, Solution Manager компанії GTB Technologies). Для дотримання обмежень та рекомендацій стосовно протидії Covid-19, подія відбудеться в камерному форматі в конференц-зал «Колізей» Торгово-промислової палати України за адресою вулиця Велика Житомирська, буд.33, Київ. Для всіх охочих є можливість взяти участь в онлайн-форматі зустрічі.

calendar

Новость

24.09.2020

Компания IIT Distribution получила статус дистрибьютора решений NetBrain Technologies на территории Украины

Компания IIT Distribution получила статус дистрибьютора решений NetBrain Technologies на территории Украины

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією NetBrain Technologies – лідером ринку автоматизації мереж. В рамках цієї угоди команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України. Тобто, наразі у вас є можливість придбати продукти NetBrain Technologies в Україні та отримати професійну підтримку для їх проектування та впровадження. Компанію NetBrain Technologies засновано в 2004 році. Технологічна платформа створена таким чином, щоби інженери мали повну видимість гібридних середовищ, а також можливість легко їх автоматизувати під робочі IT-процеси. Наразі 2300+ провідних корпорацій використовують рішення NetBrain для автоматизації мережевої документації, швидкого пошуку несправностей та підвищеної безпеки мережі за умови безпроблемної інтеграції з екосистемою партнерських організацій. Центральний офіс NetBrain розташований в США (м. Берлингтон, штат Масачусетс) також функціоную регіональні офіси в Китаї, Німеччині, Великобританії та Німеччині. В наш час управління інфраструктурами є набагато складнішим завданням ніж будь-коли раніше. NetBrain надає можливість простежити повну картину мультиінфраструктурних мереж із багатьма постачальниками. Тобто, ви отримуєте функціональний та всебічний аналіз фізичних, віртуальних та програмно-визначених мереж організації. Це дозволяє мати повну видимість процесів в мережі. Важливість мережевої автоматизація є особливо значимою в умовах віддаленої роботи значної кількості працівників корпорацій. Можливість автоматизувати процеси та керувати змінами в мережах, дозволяє компаніям більш ефективно працювати з співробітниками незалежно від їх розташування. Запрошуємо надіслати запит на отримання демо-версії рішень NetBrain Technologies, та замовити тестування продукту!

gazeta

Конференция

28.08.2020

13:29

Fal.Con 2020 від CrowdStrike

Fal.Con 2020 від CrowdStrike

Компанія CrowdStrike, лідер галузі кібербезпеки, запрошує на конференцію Fal.Con 2020. Приєднавшись до цієї віртуальної події, ви зможете вибрати будь-яку з 70 навчальних сесій, які охоплюють найактуальніші теми стосовно захисту даних. IIT Distribution - ексклюзивний дистриб'ютор продуктів компанії CrowdStrike на території України. Fal.Con 2020 - подія, яку має відвідати кожен, хто цікавиться питаннями кібербезпеки. Учасники зможуть обрати панельні презентації та навчальні модулі, участь в яких допоможе розробити ефективні стратегії для їх компаній, підвищити готовність до протистояння кіберзагрозам та ефективно підготувати їх організацію до функціонування в сучасному ландшафті загроз.

gazeta

Статьи и обзоры

25.08.2020

13:29

Соблюдение норм страхования киберрисков

Соблюдение норм страхования киберрисков

Угроза утечки данных в настоящее время является важной составляющей операционного риска корпораций, поэтому страхование безопасности данных пользуется все большим спросом. Данная сфера демонстрирует стремительный рост, ее объем вскоре станет мультимиллиардным в долларах США.

calendar

Новость

25.08.2020

Автоматично блокуйте скомпрометовані облікові записи з Lepide Active Directory Self Service 20.1

Автоматично блокуйте скомпрометовані облікові записи з Lepide Active Directory Self Service 20.1

Після останнього оновлення системи Lepide Active Directory Self Service (LADSS) 20.1 адміністратори можуть блокувати користувачів, які ввели кілька неправильних паролів протягом певного періоду часу.

gazeta

Конференция

25.08.2020

12:24

Компания Cossack Labs приглашает посетить NoNameCon - iIT Distribution

Компания Cossack Labs приглашает посетить NoNameCon - iIT Distribution

Команда Cossack Labs уже несколько лет подряд поддерживает конференцию NoNameCon, которая обычно проходит весной в г. Киев. В этом году, благодаря пандемии COVID-19, мероприятие состоится исключительно в виртуальном формате. Темы докладов и дискуссий на конференции делятся по нескольким разным направлениям кибербезопасности: 3 сентября - красный (offensive security), 4 сентября - синий (defensive security). В первый день запланировано видео-интервью с легендарным Брюсом Шнайером, а во второй - доклады о пост-квантовой криптографии, поведении браузеров и антивирусов, создании ботов и защите от них. Также во время конференции состоятся воркшопы и дебаты, традиционный хакерский квиз, и онлайн-развлечения, включая онлайн afterparty.

gazeta

22.07.2020

12:24

Подписание дистрибьюторского соглашения с компанией  Safe-T

Подписание дистрибьюторского соглашения с компанией Safe-T

Компания iIT Distribution с радостью сообщает о подписании дистрибьюторского соглашения с компанией Safe-T - лидирующим разработчиком решений для безопасного и упрощенного доступа к приложениям и файлам для локальных, облачных и гибридных рабочих сред.

gazeta

Конференция

21.07.2020

12:00

Міжнародна конференція:

Международная конференция "Online Banking - время инноваций!"

До уваги ІТ-фахівців та фахівців з ІТ-безпеки! Запрошуємо Вас на міжнародну конференцію : "Online Banking - Час інновацій! Live DEMO”. Наш доклад на тему: "CrowdStrike – усі переваги хмарної платформи для подолання сучасних викликів в сфері захисту робочих станцій та серверів".

calendar

Новость

18.06.2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020 року - один із найбільш очікуваних в галузі звітів щодо найбільших кіберзагроз та найнебезпечніших зловмисників.

calendar

Новость

11.06.2020

Четвер, 25 червня 2020 року. Не пропустіть!

Четвер, 25 червня 2020 року. Не пропустіть!

Команда експертів зі стратегій безпеки та мисливців на загрози, зокрема головний директор з технологій CrowdStrike, Майк Сентонас, будуть ділитися історіями з офісу CTO та обговорювати стан кібербезпеки.

calendar

Статьи и обзоры

20.05.2020

Звіт PandaLabs: Розуміння загроз 2020

Звіт PandaLabs: Розуміння загроз 2020

У антивірусній лабораторії PandaLabs, компанії Panda Security, у 2019 році зареєстрували і проаналізували 14,9 мільйонів шкідливих подій, зупинивши 7,9 мільйона потенційно небажаних програм (ПНП), а також 76 000 попереджень про експлойтів, призначених для використання вразливостей у додатках, мережах або обладнанні, щоб описати у звіті основні загрози ІБ та тенденції. У 2020 році захисту кінцевих пристроїв від відомих загроз буде вже недостатньо. ІТ-оточення повинне бути захищене і від невідомих загроз теж, тому що вони намагаються залишатися в тіні. Для цього ІТ -провайдери повинні переглянути свої стратегії ІБ. Нові загрози вимагають переходу від однотехнологічної ІБ до багаторівневих рішеннь, які використовують (крім інших функцій) поведінковий моніторинг для усунення постійних загроз підвищеної складності (APT), безфайлових атак і іншої шкідливої ​​активності.

calendar

Новость

05.05.2020

Анонс: новая версия Acra Enterprise, который обеспечивает повышенную гибкость для высоконагруженных систем

Анонс: новая версия Acra Enterprise, который обеспечивает повышенную гибкость для высоконагруженных систем

Шифрования конфиденциальных и персональных данных определяется регламентами (GDPR, HIPAA, PCI DSS) и лучшими практиками отрасли. Однако, интеграция криптографии в современный приложение часто является трудной задачей, которое имеет ограниченное влияние на повышение безопасности и множество архитектурных компромиссов. Цель Acra - изменить эту ситуацию.

calendar

Статьи и обзоры

13.04.2020

Lepide Remote Worker Monitoring Pack – это простая в развертывании и легкая платформа безопасности, которая предлагает немедленную защиту данных бизнеса в течение непредвиденного периода удаленной работы.

Lepide Remote Worker Monitoring Pack – это простая в развертывании и легкая платформа безопасности, которая предлагает немедленную защиту данных бизнеса в течение непредвиденного периода удаленной работы.

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - це проста в розгортанні і легка платформа безпеки, яка пропонує негайний захист для бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи. Підтримка безпеки даних - контролюйте як дані і ресурси використовуються для забезпечення безпеки даних і уникнення витоку даних. Раннє виявлення ризиків - стежте за важливими завданнями, виявляйте аномальна поведінка користувачів і приймайте негайних заходів щодо припинення загроз. Підвищення продуктивності - ідентифікуйте тих працівників, які сприймають роботу з дому як виправдання того, щоб нічого не робити і поверніть їх до ладу.

Акция

Акция

12.04.2020

Обеспечение кибербезопасности для удалённых пользователей

Обеспечение кибербезопасности для удалённых пользователей

У ситуації, що склалася, для цього якнайкраще підходять хмарні рішення від Panda Security. Дані рішення легко впроваджувати і обслуговувати -для їх роботи може встановлюватися без окремої інфраструктура. Panda Security дозволяє в найкоротші терміни забезпечити безпеку всіх кінцевих пристроях, розташованих як в офісі, так і за його межами. Три причини використовувати Panda Fusion 360: 1. Рішення є хмарним і не вимагає часу і ресурсів для розгортання в корпоративній мережі. Хмарна консоль управління дозволяє через лічені години отримати видимість всіх процесів на всіх кінцевих пристроях, які знаходяться

Акция

Акция

08.04.2020

Labyrinth Technologies предлагает воспользоваться специальным предложением - лицензия на 12 месяцев по цене 6 месяцев.

Labyrinth Technologies предлагает воспользоваться специальным предложением - лицензия на 12 месяцев по цене 6 месяцев.

Огромное количество удалённых устройств, имеющих доступ к внутренним ресурсам компании, многократно увеличили сложность обеспечения защиты информации. В сложившейся ситуации стало практически невозможно обезопасить свою инфраструктуру полагаясь только на такие технологии как антивирусы и межсетевые экраны. Традиционная защита периметра по сути стала неэффективной и появились вещи, которые почти невозможно предотвратить. Например, если злоумышленнику удалось получить или угадать учетные данные пользователя и выдать себя за одного из ваших сотрудников, есть большая вероятность, что никакая технология предотвращения не заметит этого. Это те случаи, которые называются silent failure или тихим провалом. Защита периметра молча провалилась, и у вас есть взлом, о котором вы не знаете. И по статистике большинство организаций не узнают об этом еще 100 и более дней.

Акция

Акция

07.04.2020

CrowdStrike: удаленная работа и IT-безопасность во время кризиса - сокращенная лицензионная программа на 3-6 месяцев

CrowdStrike: удаленная работа и IT-безопасность во время кризиса - сокращенная лицензионная программа на 3-6 месяцев

Компанія iIT Distribution спільно з CrowdStrike оголошує про початок акції: «CrowdStrike: дистанційна робота та ІТ-безпеку за часів кризи - скорочена ліцензійна програма на 3-6 місяців». Багато компаній відправили своїх співробітників додому і щосили намагаються забезпечити їх усім необхідним для віддаленої роботи. Підтримання безпеки є серйозним ризиком для багатьох організацій, оскільки кіберзловмисники розробляють і використовують нові тактики і методи, щоб скористатися цією хвилею плутанини і хаосу. На цьому тлі компанія CrowdStrike скорегував термін дії ліцензій для нових клієнтів в відповідно до поточної ситуації. "Paid Pilot Offer" від CrowdStrike - це пропозиція для компаній співробітники, яких знаходяться в «домашньому офісі» і яким потрібно швидко організувати захист ІТ-інфраструктури. Ліцензії Falcon Prevent, Falcon Insight або пакет Falcon Enterprise можливо придбати на термін від 3 до 6 місяців замість звичайних 12 місяців.

calendar

Новость

23.03.2020

Компания iIT Distribution получила статус дистрибьютора решений RedSeal Networks на территории Украины.

Компания iIT Distribution получила статус дистрибьютора решений RedSeal Networks на территории Украины.

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією RedSeal Networks, Inc. – розробником програмних рішень в області інформаційної безпеки, призначених для візуалізації та аналізу ризиків мережевої безпеки. В рамках цієї угоди команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України. RedSeal - корпоративна платформа управління ризиками інформаційної безпеки, яка дозволяє автоматизувати процес збору конфігурацій мережевих пристроїв (маршрутизаторів, комутаторів, балансувальників навантаження) і засобів захисту інформації (міжмережевих екрани, систем запобігання атакам). Одержання конфігурації здійснюється приєднанням до пристроїв або зчитування файлів конфігурації з заданого сховища (CMDB, файлові ресурси). На основі отриманої інформації RedSeal автоматично будує актуальну карту мережі.

calendar

Новость

23.03.2020

Компания iIT Distribution получила статус дистрибьютора решений Lepide на территории Украины.

Компания iIT Distribution получила статус дистрибьютора решений Lepide на территории Украины.

Многие организации испытывают влияние внутренних угроз только после утечки данных, когда уже слишком поздно что-либо делать по этому поводу. Единственный способ гарантировать, что этого не произойдет - принять проактивную и всестороннюю стратегию аудита данных. LepideAuditor позволяет администраторам добавлять один или несколько объектов Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файловых серверов, Office 365 и Dropbox. Решение обеспечивает видимость этих компонентов в масштабах всего предприятия с помощью единой мощной и простой в использовании консоли, где графически отображаются все внесенные изменения и есть возможность генерировать более 270 различных отчетов.

calendar

Новость

16.03.2020

Компания iIT Distribution начинает дистрибуцию решений CrowdStrike на территории Украины.

Компания iIT Distribution начинает дистрибуцию решений CrowdStrike на территории Украины.

Компанія iIT Distribution оголошує про співпрацю з CrowdStrike – світовим лідером в області захисту кінцевих пристроїв, та початок поставок рішень на український ринок. Головний продукт CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою в галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв. Falcon базується на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози.

gazeta

Конференция

19.02.2020

17:37

20 лютого у Києві відбудеться щорічна конференція CISO DX DAY 2020

20 лютого у Києві відбудеться щорічна конференція CISO DX DAY 2020

Чому з Advance Analitycs все набагато простіше? Юрій Гатупов, директор компанії iIT Distribution продемонструє новий підхід до виявлення, запобігання та розслідування інцидентів ІБ за допомогою рішення Exabeam Advanced Analytics. Ми повністю згодні з думкою експертів Gartner, що рішення Exabeam Advanced Analytics є одним з кращих для побудови SOC.

gazeta

18.02.2020

17:37

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Instana на території України.

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Instana на території України.

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією Instana – лідируючим розробником full stack рішень моніторингу додатків та інфраструктури для мікросервісов, контейнерів, Kubernetes, OpenShift.

calendar

Новость

17.02.2020

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає збирати та зберігати дані, ефективно виявляти складні загрози й автоматично вживати заходи щодо роботи з інцидентами інформаційної безпеки.

calendar

Новость

16.02.2020

Компанія Infinidat визнана лідером

Компанія Infinidat визнана лідером

Згідно з опитуванням Gartner (січень 2020 р.), компанія Infinidat визнана лідером у номінації Customers’ Choice for Primary Storage 🏆

ru_RURussian
ka_GEGeorgian ukUkrainian ru_RURussian