fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

РІШЕННЯ

Компанія Cossack Labs була заснована в 2014 році командою експертів з безпеки і криптографії щоб дозволити сучасним технологічним підприємствам знизити зростаючі ризики кібербезпеки без шкоди для зручності використання і гнучкості їх рішень.

Cossack Labs створює інструменти безпеки, які запобігають витоку конфіденційних даних, захищають інформацію клієнтів і дозволяють компаніям дотримуватися правил регулювання безпеки даних.

Продукти компанії забезпечують повний захист життєвого циклу даних у зручному форм-факторі та піклуються про шифрування, керування ключами, контроль доступу, виявлення вторгнень та логування, що дозволяє клієнтам зосередитися на власному бізнесі, створюючи свої продукти з упевненістю, що безпека даних під контролем.

Інновації Cossack Labs засновані на одному переконанні: сучасний підхід до безпеки може мати набагато більший вплив на ризики кібербезпеки, адаптуючи фундаментальні методи до практичних випадків використання. Це дозволяє клієнтам витрачати менше часу, грошей і зусиль на свою безпеку і більше - на власні інновації та розвиток.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Компанія A10 NetworksКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LepideКомпанія LabyrinthКомпанія Panda SecurityКомпания NakivoКомпанія NetBrainКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
ukUkrainian
ru_RURussian ka_GEGeorgian ukUkrainian