fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

CrowdStrike

CrowdStrike – світовий лідер у області захисту кінцевих пристроїв. Головне рішення CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою в галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв. Falcon базується на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози. Платформа за лічені хвилини забезпечує захист у реальному часі, а ефективні алгоритми штучного інтелекту дозволяють побачити результат вже з першого дня використання. Хмарна інфраструктура і архітектура усувають складність у роботі з різними додатками, забезпечують керованість та швидкість рішення. Платформа CrowdStrike Falcon гнучка та масштабована і включає в себе різноманітні модулі для захисту cloud-простору та локальних мереж з різними кінцевими пристроями (ноутбуки, ПК, сервери, пристрої IoT). Кожен модуль доступний на платформі Falcon реалізований за допомогою єдиної хмарної консолі управління та єдиного агента для кінцевого пристрою.

МОДУЛІ РІШЕННЯ:

 • Falcon Prevent – NGAV що поєднує найефективніші технології запобігання з повною видимістю атаки.
 • Falcon Insight – EDR що забезпечує постійну та всеосяжну видимість кінцевих пристроїв, яка охоплює виявлення, реагування та розслідування, щоб гарантувати що нічого не пропущено, а можливі порушення припинено.
 • Falcon Device Control – надає повну видимість використання USB приладів.
 • Falcon Overwatch – це механізм виявлення людських загроз, який працює як частина вашої команди, невпинно шукаючи та зупиняти найскладніші приховані загрози.
 • Falcon Discover – рішення з ІТ гігієни яке дозволяє в режимі реального часу визначати несанкціоновані системи та програми у вашому оточенні, а також швидко виправляти проблеми для покращення загального стану безпеки.
 • Falcon Spotlight – продукт для оцінки вразливостей який допомагає організаціям знаходити, визначати пріоритети та виправляти вразливості раніше ніж вони призводять до порушень.
 • Falcon X - автоматичне розслідування інцидентів та прискорення сортування оповіщень і реагування.
 • Falcon Search Engine - поєднання швидкого та всебічного пошуку зловмисного програмного забезпечення з CrowdStrike Falcon Intelligence ™ дає аналітикам (SOC) значну перевагу для випередження зловмисників.
 • Falcon Sandbox - проводить глибокий аналіз невідомих загроз, збагачує результати даними розвідки про загрози та надає надійні індикатори компрометації (IOCs), що дозволяє краще розуміти складні атаки.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Наші сертифікати

Вебінари

CrowdStrike. Найефективніше в світі рішення для захисту кінцевих пристроїв від будь-яких кіберзагроз

CrowdStrike – світовий лідер у області захисту кінцевих пристроїв. Головне рішення CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою в галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв. Falcon базується на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози.

ПИТАННЯ, ЯКІ БУЛИ РОЗГЛЯНУТІ НА ВЕБІНАРІ:

 • Переваги хмарної платформи CrowdStrike Falcon Platform – використання Big Data та Artificial Intelligence для забезпечення миттєвої видимості та захисту протягом усього життєвого циклу кіберзагроз.
 • З чого складається платформа: основні рішення, додаткові модулі та окремі продукти.
 • Пакети Falcon Endpoint Protection - Pro, Enterprise та Premium. Як обрати оптимальний варіант.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ: "ONLINE BANKING - ЧАС ІННОВАЦІЙ!"

Наш доклад на тему: "CrowdStrike – усі переваги хмарної платформи для подолання сучасних викликів в сфері захисту робочих станцій та серверів".

CrowdStrike-найефективніше у світі рішення для захисту кінцевих пристроїв від будь-яких кіберзагроз. Безумовний лідер на думку Gartner і Forrester. Основні переваги рішення - використання Big Data і Machine Learning механізмів, повна видимість всіх процесів, що відбуваються на кінцевих пристроях, захист від будь-яких видів атак, в тому числі APT, fileless, zero-day, і т.д. Модулі рішення: NGAV (Next Generation Antivirus), EDR (Endpoint Detection and Response), Threat Intelligence (збір даних про кіберзагрози), Threat Hunting (проактивний пошук загроз), Sandbox (пісочниця), IT Hygiene (інвентаризація використовуваного на комп'ютерах ПО і патч менеджмент), Vulnerability Assessment (сканер вразливостей), Mobile Protection.

Компанія A10 NetworksКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LepideКомпанія LabyrinthКомпанія Panda SecurityКомпания NakivoКомпанія NetBrainКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
ukUkrainian
ru_RURussian ka_GEGeorgian ukUkrainian