fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

iITD - партнер форуму “Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо державу” 2020 Конференція

06.10.2020

Україна входить в ТОП-10 країн, які найчастіше ставали ціллю значних та системних кібератак за останні 14 років (Specops, 2020). Тому саме для нашої країни надзвичайно важливими є спільні зусилля уряду та бізнесу, спрямовані на посилення заходів кібербезпеки в Україні.

Команда Intelligent IT Distribution (iITD) пишається можливістю виступати партнером такого важливого для України заходу як Третій міжнародний форум “Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо державу”, організатором якого виступає Торгово-промислова палата України.

Просимо звернути особливу увагу на доповідь «Прихована загроза - найнеочікуваніші точки витоку інформації» (доповідач - Олександр Погребний, Solution Manager компанії GTB Technologies).

Спікерами конференції є провідні українські та світові експерти галузі кібербезпеки: Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України, Михайло Шмельов, директор Microsoft з питань технологічних стратегій та політик для регіону MultiCountry центральної та східної Європи, др. Олаф Шульц, директор Nokia по співробітництву з ЄС та стратегії Розвитку, Німеччина, Олександр Тимошик, начальник управління інформаційної безпеки, Raiffeizen Bank Aval та ін.

Програма форуму складається з пленарного засідання та 5ти міждисциплінарних секцій:

Секція 1: Безпечне online середовище - коронавірусний досвід.

Секція 2: Кібербезпека не додаток, а продукт вбудований в кожну систему з моменту її створення.

Секція 3: Актуальні питання захисту інформації в банківській та фінансовій сфері.

Секція 4: Технології та закон: скореговані кроки цифрової трансформації.

Секція 5: Просвіта як основа формування нової культури поведінки у кіберпросторі.

Для дотримання обмежень та рекомендацій стосовно протидії Covid-19, подія відбудеться в камерному форматі в конференц-зал «Колізей» Торгово-промислової палати України за адресою вулиця Велика Житомирська, буд.33, Київ. Для всіх охочих є можливість взяти участь в онлайн-форматі зустрічі.

Реєстрація для участі онлайн

Назад

ukUkrainian
ru_RURussian ka_GEGeorgian ukUkrainian