fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Lepide Remote Worker Monitoring Pack

Lepide Remote Worker Monitoring Pack

Lepide Remote Worker Monitoring Pack – простий у розгортанні, легковаговий безпековий стек від надійного постачальника рішень безпеки, що забезпечує невідкладний захист корпораціям в нестабільний період впровадження дистанційного формату роботи працівників.

Завантажити PDF

Моніторинг сесій

Запис дій кожного працівника в процесі їх діяльності незалежно від їх місцезнаходження. Можливість швидкого розгортання на будь-якому кінцевому пристрої або сервері. Фіксація індексованих в часі кадрів кожної дії. Запуск з відома користувача або без нього. Легке встановлення, розгортання та управління, леговагова та безпечна програма. Швидке забезпечення безпеки та продуктивності.

Моніторинг поведінки користувачів

Детальний аудит кожної взаємодії кожного користувача зі всіма конфіденційними даними, що зберігаються на будь-якому сховищі даних підприємства. Гнучкі звіти(автоматичне планування та доставка), які показують, коли файли скопійовано, модифіковано, видалено, здійснено доступ до них або зроблено спробу доступу. Запуск і робота займають менше 30 хвилин. Впровадження розслідувань безпеки та корпоративний

Аналіз поведінки користувачів

Сповіщення, про те, що працівники діють у будь-який спосіб, який відхиляється від раніше вивченої поведінки і створення межі попередження про виявлення потенційно підозрілої діяльності. Запобігання витоку даних, виявлення скомпрометованих облікових записів користувачів, виявлення розповсюдження програм-вимагачів та запобігання інсайдерським загрозам.

Портал самообслуговування для AD паролів: Користувачі можуть самостійно змінити свої паролі через безпечний, настроюваний веб-портал. Співробітники можуть відновити паролі через OTP через SMS або відповівши на кілька питань задля безпеки. Негайне вирішення питання заблокованих AD аккаунтів – займає лише кілька хвилин. Просте та швидке розгортання, ідеально підходить для компаній масштабованими ІТ-ресурсами, співробітники яких працюють віддалено.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Забезпечення безпеки даних

Отримання інформації про те, як використовуються дані та ресурси для забезпечення безпеки даних та зменшення ризику витоку даних.

Раннє виявлення ризиків

Відстеження важливих завдань, маркування аномальної поведінки користувача та негайні заходи для усунення загрози.

Підвищення продуктивності

Визначення тих працівників, для яких робота з дому – привід розслабитись, налаштування їх на збільшення продуктивності.

Ефективний підхід до відстеження та моніторингу роботи віддалених працівників

Моніторинг та аналіз роботи віддалених користувачів

  1. Моніторинг сесій: Моніторинг та запис сеансів користувача та аудит входу та виходу із системи
  1. Моніторинг поведінки користувачів: детальний аудит та гнучкі звіти про кожну взаємодію користувача з конфіденційними даними
  1. Аналіз поведінки користувачів: Аналіз поведінки користувачів та виявлення аномалії в режимі реального часу
  1. Ізоляція конфіденційних даних: класифікація конфіденційних даних та встановлення доступу до них за принципом Zero Trust
  1. Аудит входу / виходу з системи: забезпечення бажаної продуктивності за допомогою відстеження входу та виходу користувачів
  1. Портал самообслуговування для AD: користувачі можуть змінювати власні AD паролі, використовуючи захищений портал

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Блокування конфіденційних даних: Виявлення та класифікація конфіденційних даних задля їх подальшого захисту від зовнішніх загроз. Чітке розуміння того, хто має доступ до конфіденційних даних. В результаті, є можливість надати доступ до конфіденційних даних лише тим людей, яким це необхідно.

Аудит входу / виходу із системи: Детальні звіти про всі входи та виходи з системи. Визначення точного часу та місцезнаходження і повне розуміння того, хто саме виконує дію, яку саме дію і де відбувається цей процес. Забезпечення бажаного рівня продуктивності, сприяння дотриманню безпеки та відповідності стандартам галузі.

ukUkrainian
ru_RURussian ka_GEGeorgian ukUkrainian