fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Останні новини

calendar

Новина

08.10.2020

Intelligent IT Distribution взяла участь у Третьому щорічному Міжнародному Форумі «Кібербезпека - Захистимо Бізнес, Захистимо Держава»

Intelligent IT Distribution взяла участь у Третьому щорічному Міжнародному Форумі «Кібербезпека - Захистимо Бізнес, Захистимо Держава»

06 жовтня 2020р. в Києві пройшов Третій Щорічний Міжнародний Форум "Кібербезпека - Захистимо Бізнес, Захистимо Державу», в якому компанія iIT Distribution виступила партнером та спонсором. Дякуємо організаторам форуму CIS Events Group та Торгово-промисловій палаті України. Вважаємо, що підтримка таких державних структур, як Рада національної безпеки і оборони України, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України та Кіберполіція говорить про те, що нарешті кібербезпека виводиться на рівень державної стратегії.

gazeta

Конференція

29.09.2020

22:49

iITD - партнер форуму “Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо державу” 2020

iITD - партнер форуму “Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо державу” 2020

Україна входить в ТОП-10 країн, які найчастіше ставали ціллю значних та системних кібератак за останні 14 років (Specops, 2020). Тому саме для нашої країни надзвичайно важливими є спільні зусилля уряду та бізнесу, спрямовані на посилення заходів кібербезпеки в Україні. Команда Intelligent IT Distribution (iITD) пишається можливістю виступати партнером такого важливого для України заходу як Третій міжнародний форум “Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо державу”, організатором якого виступає Торгово-промислова палата України. Спікерами конференції є провідні українські та світові експерти галузі кібербезпеки: Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України, Михайло Шмельов, директор Microsoft з питань технологічних стратегій та політик для регіону MultiCountry центральної та східної Європи, др. Олаф Шульц, директор Nokia по співробітництву з ЄС та стратегії Розвитку, Німеччина, Олександр Тимошик, начальник управління інформаційної безпеки, Raiffeizen Bank Aval та ін. Програма форуму складається з пленарного засідання та 5ти міждисциплінарних секцій: Секція 1: Безпечне online середовище - коронавірусний досвід. Секція 2: Кібербезпека не додаток, а продукт вбудований в кожну систему з моменту її створення. Секція 3: Актуальні питання захисту інформації в банківській та фінансовій сфері. Секція 4: Технології та закон: скореговані кроки цифрової трансформації. Секція 5: Просвіта як основа формування нової культури поведінки у кіберпросторі. Просимо звернути особливу увагу на доповідь «Прихована загроза - найнеочікуваніші точки витоку інформації» (доповідач - Олександр Погребний, Solution Manager компанії GTB Technologies). Для дотримання обмежень та рекомендацій стосовно протидії Covid-19, подія відбудеться в камерному форматі в конференц-зал «Колізей» Торгово-промислової палати України за адресою вулиця Велика Житомирська, буд.33, Київ. Для всіх охочих є можливість взяти участь в онлайн-форматі зустрічі.

calendar

Новина

24.09.2020

Компанія IIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень NetBrain Technologies на території України

Компанія IIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень NetBrain Technologies на території України

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією NetBrain Technologies – лідером ринку автоматизації мереж. В рамках цієї угоди команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України. Тобто, наразі у вас є можливість придбати продукти NetBrain Technologies в Україні та отримати професійну підтримку для їх проектування та впровадження. Компанію NetBrain Technologies засновано в 2004 році. Технологічна платформа створена таким чином, щоби інженери мали повну видимість гібридних середовищ, а також можливість легко їх автоматизувати під робочі IT-процеси. Наразі 2300+ провідних корпорацій використовують рішення NetBrain для автоматизації мережевої документації, швидкого пошуку несправностей та підвищеної безпеки мережі за умови безпроблемної інтеграції з екосистемою партнерських організацій. Центральний офіс NetBrain розташований в США (м. Берлингтон, штат Масачусетс) також функціоную регіональні офіси в Китаї, Німеччині, Великобританії та Німеччині. В наш час управління інфраструктурами є набагато складнішим завданням ніж будь-коли раніше. NetBrain надає можливість простежити повну картину мультиінфраструктурних мереж із багатьма постачальниками. Тобто, ви отримуєте функціональний та всебічний аналіз фізичних, віртуальних та програмно-визначених мереж організації. Це дозволяє мати повну видимість процесів в мережі. Важливість мережевої автоматизація є особливо значимою в умовах віддаленої роботи значної кількості працівників корпорацій. Можливість автоматизувати процеси та керувати змінами в мережах, дозволяє компаніям більш ефективно працювати з співробітниками незалежно від їх розташування. Запрошуємо надіслати запит на отримання демо-версії рішень NetBrain Technologies, та замовити тестування продукту!

gazeta

Конференція

28.08.2020

13:29

Fal.Con 2020 від CrowdStrike

Fal.Con 2020 від CrowdStrike

Компанія CrowdStrike, лідер галузі кібербезпеки, запрошує на конференцію Fal.Con 2020. Приєднавшись до цієї віртуальної події, ви зможете вибрати будь-яку з 70 навчальних сесій, які охоплюють найактуальніші теми стосовно захисту даних. IIT Distribution - ексклюзивний дистриб'ютор продуктів компанії CrowdStrike на території України. Fal.Con 2020 - подія, яку має відвідати кожен, хто цікавиться питаннями кібербезпеки. Учасники зможуть обрати панельні презентації та навчальні модулі, участь в яких допоможе розробити ефективні стратегії для їх компаній, підвищити готовність до протистояння кіберзагрозам та ефективно підготувати їх організацію до функціонування в сучасному ландшафті загроз.

gazeta

Статті та огляди

25.08.2020

13:29

Дотримання норм страхування кіберризиків

Дотримання норм страхування кіберризиків

Загроза витоку даних наразі є важливою складовою операційного ризику корпорацій, тому страхування безпеки даних користується значним попитом. Ця сфера демонструє стрімке зростання, її обсяг невдовзі стане мультимільярдним в доларах США.

calendar

Новина

25.08.2020

Автоматично блокуйте скомпрометовані облікові записи з Lepide Active Directory Self Service 20.1

Автоматично блокуйте скомпрометовані облікові записи з Lepide Active Directory Self Service 20.1

Після останнього оновлення системи Lepide Active Directory Self Service (LADSS) 20.1 адміністратори можуть блокувати користувачів, які ввели кілька неправильних паролів протягом певного періоду часу.

gazeta

Конференція

25.08.2020

12:24

Компанія Cossack Labs запрошує відвідати NoNameCon

Компанія Cossack Labs запрошує відвідати NoNameCon

Команда Cossack Labs вже кілька років поспіль підтримує конференцію NoNameCon , яка зазвичай проходить весною в м. Київ. Цього року, завдячуючи пандемії COVID-19, захід відбудеться виключно в віртуальному форматі. Теми доповідей та дискусій на конференції поділяються за кількома різними напрямками кібербезпеки: 3 вересня – червоний (offensive security), 4 вересня – синій (defensive security). В перший день заплановано відео-інтерв’ю з легендарним Брюсом Шнайєром, а в другий - доповіді про пост-квантову криптографію, поведінку браузерів та анти-вірусів, створення ботів та захист від них. Також під час конференції відбудуться воркшопи та дебати, традиційний хакерський квіз, та онлайн-розваги, включаючи онлайн afterparty.

gazeta

22.07.2020

12:24

Підписання дистриб’юторської угоди з компанією Safe-T

Підписання дистриб’юторської угоди з компанією Safe-T

Компанія iIT Distribution з радістю повідомляє про підписання дистриб’юторської угоди з компанією Safe-T – лідируючим розробником рішень для безпечного та спрощеного доступу до додатків та файлів для локальних, хмарних та гібридних робочих середовищ.

gazeta

Конференція

21.07.2020

12:00

Міжнародна конференція:

Міжнародна конференція: "Online Banking - Час інновацій!"

До уваги ІТ-фахівців та фахівців з ІТ-безпеки! Запрошуємо Вас на міжнародну конференцію : "Online Banking - Час інновацій! Live DEMO”. Наш доклад на тему: "CrowdStrike – усі переваги хмарної платформи для подолання сучасних викликів в сфері захисту робочих станцій та серверів".

calendar

Новина

18.06.2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020 року - один із найбільш очікуваних в галузі звітів щодо найбільших кіберзагроз та найнебезпечніших зловмисників.

calendar

Новина

11.06.2020

Четвер, 25 червня 2020 року. Не пропустіть!

Четвер, 25 червня 2020 року. Не пропустіть!

Команда експертів зі стратегій безпеки та мисливців на загрози, зокрема головний директор з технологій CrowdStrike, Майк Сентонас, будуть ділитися історіями з офісу CTO та обговорювати стан кібербезпеки.

calendar

Статті та огляди

20.05.2020

Звіт PandaLabs: Розуміння загроз 2020

Звіт PandaLabs: Розуміння загроз 2020

У антивірусній лабораторії PandaLabs, компанії Panda Security, у 2019 році зареєстрували і проаналізували 14,9 мільйонів шкідливих подій, зупинивши 7,9 мільйона потенційно небажаних програм (ПНП), а також 76 000 попереджень про експлойтів, призначених для використання вразливостей у додатках, мережах або обладнанні, щоб описати у звіті основні загрози ІБ та тенденції. У 2020 році захисту кінцевих пристроїв від відомих загроз буде вже недостатньо. ІТ-оточення повинне бути захищене і від невідомих загроз теж, тому що вони намагаються залишатися в тіні. Для цього ІТ -провайдери повинні переглянути свої стратегії ІБ. Нові загрози вимагають переходу від однотехнологічної ІБ до багаторівневих рішеннь, які використовують (крім інших функцій) поведінковий моніторинг для усунення постійних загроз підвищеної складності (APT), безфайлових атак і іншої шкідливої ​​активності.

calendar

Новина

05.05.2020

Анонс: нова версія Acra Enterprise забезпечує підвищену гнучкість для високонавантажених систем

Анонс: нова версія Acra Enterprise забезпечує підвищену гнучкість для високонавантажених систем

Шифрування конфіденційних та персональних даних визначається регламентами (GDPR, HIPAA, PCI DSS) та найкращими практиками галузі. Однак, інтеграція криптографії в сучасний додаток часто є важким завданням, яке має обмежений вплив на підвищення безпеки та безліч архітектурних компромісів. Мета Acra — змінити цю ситуацію.

calendar

Статті та огляди

13.04.2020

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - легка платформа безпеки, яка гарантує негайний захист даних бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи.

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - легка платформа безпеки, яка гарантує негайний захист даних бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи.

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - це проста в розгортанні і легка платформа безпеки, яка пропонує негайний захист для бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи. Підтримка безпеки даних - контролюйте як дані і ресурси використовуються для забезпечення безпеки даних і уникнення витоку даних. Раннє виявлення ризиків - стежте за важливими завданнями, виявляйте аномальна поведінка користувачів і приймайте негайних заходів щодо припинення загроз. Підвищення продуктивності - ідентифікуйте тих працівників, які сприймають роботу з дому як виправдання того, щоб нічого не робити і поверніть їх до ладу.

Акція

Акція

12.04.2020

Забезпечення кібербезпеки для віддалених користувачів

Забезпечення кібербезпеки для віддалених користувачів

У ситуації, що склалася, для цього якнайкраще підходять хмарні рішення від Panda Security. Дані рішення легко впроваджувати і обслуговувати -для їх роботи може встановлюватися без окремої інфраструктура. Panda Security дозволяє в найкоротші терміни забезпечити безпеку всіх кінцевих пристроях, розташованих як в офісі, так і за його межами. Три причини використовувати Panda Fusion 360: 1. Рішення є хмарним і не вимагає часу і ресурсів для розгортання в корпоративній мережі. Хмарна консоль управління дозволяє через лічені години отримати видимість всіх процесів на всіх кінцевих пристроях, які знаходяться

Акція

Акція

08.04.2020

Labyrinth Technologies пропонує скористатися спеціальною пропозицією - ліцензія на 12 місяців за ціною 6 місяців.

Labyrinth Technologies пропонує скористатися спеціальною пропозицією - ліцензія на 12 місяців за ціною 6 місяців.

Велика кількість віддалених пристроїв, що мають доступ до внутрішніх ресурсів компанії, багаторазово збільшили складність забезпечення захисту інформації. У ситуації, яка склалася, стало практично неможливо убезпечити свою інфраструктуру покладаючись тільки на такі технології як антивіруси і міжмережеві екрани. Традиційний захист периметра по суті став неефективний і з'явилися речі, які майже неможливо запобігти. Наприклад, якщо зловмисникові вдалося отримати або вгадати облікові дані користувача і видати себе за одного з ваших співробітників, є велика ймовірність, що ніяка технологія запобігання не помітить цього. Це ті випадки, які називаються silent failure або тихим провалом. Захист периметра провалився, і у вас є злом, про який ви не знаєте. І за статистикою більшість організацій не дізнаються про це ще 100 і більше днів.

Акція

Акція

07.04.2020

«CrowdStrike: дистанційна робота та ІТ-безпеку за часів кризи - скорочена ліцензійна програма на 3-6 місяців».

«CrowdStrike: дистанційна робота та ІТ-безпеку за часів кризи - скорочена ліцензійна програма на 3-6 місяців».

Компанія iIT Distribution спільно з CrowdStrike оголошує про початок акції: «CrowdStrike: дистанційна робота та ІТ-безпеку за часів кризи - скорочена ліцензійна програма на 3-6 місяців». Багато компаній відправили своїх співробітників додому і щосили намагаються забезпечити їх усім необхідним для віддаленої роботи. Підтримання безпеки є серйозним ризиком для багатьох організацій, оскільки кіберзловмисники розробляють і використовують нові тактики і методи, щоб скористатися цією хвилею плутанини і хаосу. На цьому тлі компанія CrowdStrike скорегував термін дії ліцензій для нових клієнтів в відповідно до поточної ситуації. "Paid Pilot Offer" від CrowdStrike - це пропозиція для компаній співробітники, яких знаходяться в «домашньому офісі» і яким потрібно швидко організувати захист ІТ-інфраструктури. Ліцензії Falcon Prevent, Falcon Insight або пакет Falcon Enterprise можливо придбати на термін від 3 до 6 місяців замість звичайних 12 місяців.

calendar

Новина

23.03.2020

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень RedSeal Networks на території України.

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень RedSeal Networks на території України.

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією RedSeal Networks, Inc. – розробником програмних рішень в області інформаційної безпеки, призначених для візуалізації та аналізу ризиків мережевої безпеки. В рамках цієї угоди команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України. RedSeal - корпоративна платформа управління ризиками інформаційної безпеки, яка дозволяє автоматизувати процес збору конфігурацій мережевих пристроїв (маршрутизаторів, комутаторів, балансувальників навантаження) і засобів захисту інформації (міжмережевих екрани, систем запобігання атакам). Одержання конфігурації здійснюється приєднанням до пристроїв або зчитування файлів конфігурації з заданого сховища (CMDB, файлові ресурси). На основі отриманої інформації RedSeal автоматично будує актуальну карту мережі.

calendar

Новина

23.03.2020

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Lepide на території України.

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Lepide на території України.

Багато організацій відчувають вплив внутрішніх загроз тільки після витоку даних, коли вже надто пізно що-небудь робити з цього приводу. Єдиний спосіб гарантувати, що цього не станеться - прийняти проактивну та всебічну стратегію аудиту даних. LepideAuditor дозволяє адміністраторам додавати один або кілька об'єктів Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файлових серверів, Office 365 і Dropbox. Рішення забезпечує видимість цих компонентів в масштабах всього підприємства за допомогою єдиної потужної та простої у використанні консолі, де графічно відображаються всі внесені зміни і є можливість генерувати більше 270 різноманітних звітів.

calendar

Новина

16.03.2020

Компанія iIT Distribution починає дистрибуцію рішень CrowdStrike на території України.

Компанія iIT Distribution починає дистрибуцію рішень CrowdStrike на території України.

Компанія iIT Distribution оголошує про співпрацю з CrowdStrike – світовим лідером в області захисту кінцевих пристроїв, та початок поставок рішень на український ринок. Головний продукт CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою в галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв. Falcon базується на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози.

gazeta

Конференція

19.02.2020

17:37

20 лютого у Києві відбудеться щорічна конференція CISO DX DAY 2020

20 лютого у Києві відбудеться щорічна конференція CISO DX DAY 2020

Чому з Advance Analitycs все набагато простіше? Юрій Гатупов, директор компанії iIT Distribution продемонструє новий підхід до виявлення, запобігання та розслідування інцидентів ІБ за допомогою рішення Exabeam Advanced Analytics. Ми повністю згодні з думкою експертів Gartner, що рішення Exabeam Advanced Analytics є одним з кращих для побудови SOC.

gazeta

18.02.2020

17:37

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Instana на території України.

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Instana на території України.

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією Instana – лідируючим розробником full stack рішень моніторингу додатків та інфраструктури для мікросервісов, контейнерів, Kubernetes, OpenShift.

calendar

Новина

17.02.2020

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає збирати та зберігати дані, ефективно виявляти складні загрози й автоматично вживати заходи щодо роботи з інцидентами інформаційної безпеки.

calendar

Новина

16.02.2020

Компанія Infinidat визнана лідером

Компанія Infinidat визнана лідером

Згідно з опитуванням Gartner (січень 2020 р.), компанія Infinidat визнана лідером у номінації Customers’ Choice for Primary Storage 🏆

ukUkrainian
ru_RURussian ka_GEGeorgian ukUkrainian