fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Day-2 NetOps Automation: Автоматизація мережевих операцій другого дня (Day-2 Network Operations)

Day-2 NetOps Automation: Автоматизація мережевих операцій другого дня (Day-2 Network Operations)

Пересічна компанія мусить щодня виконувати тисячі IT операцій, і всі вони вимагають ручного втручання, що значно сповільнює роботу загалом. NetBrain призначений для постійного зменшення середнього часу на відновлення роботи, застосовуючи автоматизацію в три фази під час реагування на інциденти: 1) Тригерна автоматизація - до втручання IT-спеціаліста 2) Інтерактивна автоматизація - під час активного усунення несправностей 3) Проактивна автоматизація - після вирішення проблеми

Тригерна автоматизація

Критичною фазою усунення несправностей є початкова реакція та діагностика. Оскільки ці перші кроки передбачувані, ми вважаємо, що кожне розслідування ІТ-проблем слід починати з “zero touch” або тригерної (автоматичної) автоматизації.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Як може допомогти автоматизація від NetBrain Day-2 NetOps Automation?

Мінімізуйте час простою за допомогою автоматизованої події

Підключивши NetBrain до вашого ITSM або рішення для управління подіями, можна легко впровадити ініційовану діагностичну автоматизацію - усунути час простою, швидше виявити проблеми та автоматично усунути потенційні проблеми. Як тільки виявляється подія, NetBrain Automation надає можливість використати дві основні функції:

  1. Динамічне картування проблемної області
  2. Діагностику по пріоритетності

Застосовуючи тригерну автоматизацію під час реагування на аварію, NetBrain усуває розрив між виявленням несправності та діагностуванням.

Миттєво картуйте проблемну область

Після провокації подією, NetBrain може автоматично створювати карту відповідної частини мережі. Це може бути карта сайту або шлях потоку додатків. Таким чином забезпечується візуалізація всієї інфраструктури. URL-адреса цієї динамічної карти повертається на ваш ITSM для швидкого доступу всім, хто причетний до подію.

Автоматизуйте діагностику в мережі

NetBrain надає механізми автоматизації для швидкого сканування даних, таких як виходи CLI, конфігурації пристроїв та мережева телеметрія. Ця автоматизація підтримує повномасштабне настроювання, тому ви можете організувати загальні процедури усунення несправностей у повторювані процедури, які називаються виконуваними Runbooks (Executable Runbooks).

Day-2 NetOps Automation від компанії NetBrain

Коли ви підключаєте NetBrain до свого ITSM або рішення для моніторингу, ви можете визначити правила та умови, які ініціюють виконання різних діагностик для різних типів подій. Наприклад, тікет для повільного додатку може запустити NetBrain для динамічного відображення потоку додатків, а потім виконати 3-етапну книгу запуску, яка (1) збирає загальні дані CLI, (2) виконує перевірку працездатності на рівні пристрою та (3 ) аналізує перевантаження інтерфейсу.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

ukUkrainian
ru_RURussian ka_GEGeorgian ukUkrainian