fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

RedSeal Networks

RedSeal Networks

RedSeal надає вичерпну інформацію про поточний рівень безпеки та стійкості мережі. Платформа дозволяє отримати точні відомості про стан мережі в контексті вашої роботи. Використовуючи цю цінну інформацію, ви зможете робити найбільш невідкладні заходи щодо безпеки мережі.

Завантажити PDF

RedSeal дозволяє швидко отримати необхідні відомості, що прискорює і спрощує реалізацію ініціатив в області забезпечення відповідності нормативним вимогам. З огляду на те, що постійно змінюються вимоги бізнесу, рішення допомагає побудувати максимально захищену мережу нового покоління. Платформа аналізу кібербезпеки від RedSeal - це рішення, розроблене спеціально для найбільших у світі, динамічних і складних мереж. RedSeal допомагає підтвердити, що мережа вашої організації розвивається безпечно.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ БЕЗПЕКИ МЕРЕЖІ

Передове ядро ​​аналітики RedSeal оцінює налаштування пристроїв, перевіряє результати сканування і бази даних вразливостей, будує точну модель мережі, виявляє ризики безпеки, визначає пріоритети й необхідні дії, надає важливу інформацію для швидкого усунення проблем. Операції виконуються безперервно, в автоматичному режимі.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

УСУНЕННЯ НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ ПРОБЛЕМ У ПЕРШУ ЧЕРГУ

Аналітичне ядро ​​RedSeal аналізує проблеми безпеки в контексті роботи мережі. Рішення визначає вразливість мережі і ризики, оцінюючи не тільки простоту потенційного несанкціонованого проникнення, але і можливі наслідки. Отриманий список проблем із зазначенням їх пріоритетів допоможе вам ефективно використовувати обмежені ресурси безпеки, щоб усунути найбільш небезпечні вразливості в першу чергу.

ШВИДКЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ РЕАГУВАННЯ НА ІНЦИДЕНТИ

RedSeal знає про вашу мережу практично все та забезпечує максимально можливу прозорість на будь-яких рівнях, прискорює і підвищує ефективність заходів щодо усунення наслідків інцидентів. Ідентифікувавши зловмисника в мережі, RedSeal визначає пріоритети і вторинні цілі, щоб локалізувати проблему і обмежити можливі збитки. Інструменти RedSeal для аналізу другого рівня мережі дозволяють швидко знайти і ізолювати пошкоджені вузли.

ЗАПОБІГАННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ І АНАЛІЗ НАСЛІДКІВ ЗМІН МЕРЕЖЕВИХ ПАРАМЕТРІВ

За допомогою RedSeal можна створювати й візуалізувати політику безпеки, щоб легко визначати ненавмисний, небажаний або надлишковий доступ. Перед внесенням змін, будь то розширення мережі, надання захищеного доступу для нових додатків або підключення постачальників і партнерів, RedSeal продемонструє наслідки кожного зміни з точки зору безпеки. Ваша мережа, як і раніше, буде відповідати політикам, а ви зможете з легкістю виявляти проблеми та отримувати деталізовану інформацію для їх усунення.

БЕЗПЕРЕРВНИЙ МОНІТОРИНГ МЕРЕЖІ

Встановивши на смартфон спеціалізований додаток RedSeal, будь-який співробітник організації зможе зайти в центр управління, щоб оцінити поточні параметри мережевої безпеки і простежити тенденції. На інформаційній панелі відображаються відомості про критичні показники і найбільш важливих проблемах - як в реальному часі, так і в ретроспективі. Тут можна побачити індекси і результати аналізу ризиків, проведеного RedSeal з урахуванням поширеності критичних вразливостей, помилок в налаштуваннях системи безпеки, а також недостатню прозорість деяких сегментів мережі. Все це дозволяє реалізувати єдиний підхід до оцінки параметрів безпеки.

ШВИДКА І ПРОСТА РЕАЛІЗАЦІЯ ІНІЦІАТИВ В ГАЛУЗІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЯКА ВІДПОВІДАЄ НОРМАТИВНИМ ВИМОГАМ

Зі міру збільшенням інтенсивності та складності атак зростає й кількість політик і правил, націлених на забезпечення належного захисту мережі. RedSeal допомагає підвищити ефективність і результативність не тільки ініціатив в області відповідності, але і внутрішніх бізнес-процесів організації. Визначивши політику в RedSeal, ви зможете безперервно її контролювати і підтверджувати відповідність нормативним вимогам. Рішення зводить до мінімуму операції, що виконується вручну, прискорюючи процеси та підвищуючи точність результатів. RedSeal надає ключові елементи управління для стандартів PCI, NERC CIP, NIST 800-53 і DISA STIG. Основні сфери контролю: сегментація мережі, сканування вразливостей, тести на проникнення, оптимізація налаштувань.

ІНТЕГРАЦІЯ З SIEM-СИСТЕМАМИ

Платформа RedSeal сертифікована на відповідність стандарту ArcSight CEF, що дозволяє зіставляти дані про наявні вразливості корпоративної мережі з відомостями про події інформаційної безпеки. Дані можуть бути спрямовані безпосередньо в систему ArcSight ESM в стандартному форматі обміну CEF або у вигляді повідомлень в форматі Syslog.

Це дозволяє більш точно розставити пріоритети для інцидентів з урахуванням розташування мережевих пристроїв або хост-систем і визначати небезпеки порушення. Інтеграція RedSeal з HP ArcSight ESM оптимізує процес управління інцидентами, а також дозволяє організаціям сконцентрувати ресурси на найбільш важливих факторах ризику і в найкоротші терміни усунути виявлене порушення.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішення на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

За допомогою RedSeal можна спроектувати ефективну систему безпеки. Рішення дозволяє моделювати й тестувати налаштування до їх реалізації, щоб проаналізувати найбільш вразливі до атаки та заздалегідь внести зміни до структуру. В результаті ви не тільки максимально підвищуєте безпеку мережі, але й заощаджуєте кошти.

ukUkrainian
ru_RURussian ka_GEGeorgian ukUkrainian